Spaapaketid

Leitud: 7

Ravipakett on parim haigustest tingitud vaevuste leevendamiseks. Heade tulemuste saavutamiseks soovitame ravipaketti alates ühest nädalast.


Pakume ravipaketti, mille erinevad protseduurid aitavad leevendada Teie liigesevalusid, radikuliiti, kõrgvererõhutõbe ja kroonilisi põletikke.


Kanname edasi 200 aastast mudaravi traditsiooni Haapsalus! Haapsalu Tagalahest ammutatud mudaga tehtavat mudaravi ja teisi ravivaid protseduure sisaldav pakett annab võimaluse ennetada ja ravida Sinu tervisemuresid ning elada kauem täisväärtuslikku elu. See on parim kingitus endale või oma lähedastele.


16 raviprotseduuri, majutuse (6 ööd), täistoitlustuse ja piiramatu veekeskuse, saunade ja jõusaali kasutusega kuurortravipakett pühapäevast laupäevani.


Pakume teile ajaproovile hästi vastu pidanud ja ennast tõestanud klassikat, mida meie kliendid armastavad ja hindavad! Ilma igasuguse kahtluseta on tegemist müügihitiga!

Pakett on mõeldud tugi- ja liikumiselundkonna, südame-veresoonkonna ja hingamisteede haiguste raviks ja profülaktikaks. Kuid see sobib ka neile klientidele, kes soovivad lihtsalt parandada oma enesetunnet ja tugevdada immuunsüsteemi. Paketi minimaalne pikkus on 4 ravipäeva.


4-öine kuurortravipakett arsti vastuvõtu, kuni 3 raviprotseduuriga päevas, 3 söögikorraga päevas ning sauna – ja veekeskuse külastusega


15 raviprotseduuri, majutuse (6 ööd) ja täistoitlustusega kuurortravipakett pühapäevast laupäevani.