Ostutingimused

Online broneeringukeskkonna müügitingimused

1. Üldtingimused

1.1. Spaapakettide ja spaateenuste müügitingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja selle spaa vahel, millise ettevõtte teenus või pakett on keskkonnast eestispaad.ee soetatud.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad online broneeringukeskkonna vahendusel teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Online broneeringukeskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo ja maksetingimused

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.

2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik kõikidele tellitud toodetele ja teenustele.

2.3. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kogu müügihinna. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt online broneeringukeskkonnas kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid. Tasumine toimub väljaspool online broneeringukeskkonda turvalises maksekeskkonnas.

3. Tellimus, tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

3.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage online broneeringukeskkonnas nõutud andmed. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

3.2. Tellimuse esitamiseks on vajalik pangakaardi olemasolu.

3.3. Tellimust saab vastavalt toote kirjelduses olevatele tellimuse tühistamise reeglitele. Tellimuse tühistamiseks palume saata teade e-kirjale, mille leiate tellimuse kinnituselt.

Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kinkekaardi ostutingimused.

Eesti spaade kinkekaart – see on ideaalne võimalus kinkida oma lähedasele meeldejäävaid elamusi ja lõõgastavaid puhkusehetki. Leia meie ettevõtete hulgast endale sobivaim ja broneeri teenused ette.

Oluline info Eesti Spaaliidu kinkekaartide kohta:

  • Kinkekaart on kasutatav nimekirjas olevas spaahotellis majutusteenuse või majutusega spaapaketi eest tasumisel eelneva broneeringu alusel ja hotelli vastuvõtuletis.
  • Rahalised kinkekaardid kehtivad 12 kuud alates ostuhetkest.
  • Kinkekaarte saab kasutada kaardil märgitud kehtivusaja ja summa piires.
  • Kinkekaartide eest ei saa osta uusi kinkekaarte.
  • Kinkekaart ei ole vahetatav rahaks.
  • Kaduma läinud kaarti ei asendata.
  • Kinkekaarte saab tellida www.eestispaad.ee asuvast e-poest. Kaardid väljastatakse tellimusvormil sisestatud saaja e-post aadressile pdf failina.
  • Palun võta kinkekaart kindlasti teenust lunastades kaasa!
  • Palume kinkekaardi alusel tarbitavad teenused eelnevalt sinu poolt valitud ettevõttes broneerida, broneerimisel märkida kindlasti ära kinkekaardi number
  • Kinkekaartide kehtivusaega ei pikendata

Kinkekaart kehtib kasutamiseks ainult alljärgnevates spaahotellides ja eelbroneeringu alusel:

Juhul kui tarbitavate toodete/teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.

Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaartide kehtivusaega ei pikendata. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse. Kinkekaardid on eelnevalt nummerdatud ja omavad turvaelementi.