Restoran Allee

Restoran pakub hooajalist menüüd rahvusvaheliselt kirju valiku ja maitseküllase naudinguga. Kasutame ainult värsket ja kohalikku toorainet, pannes rõhku tervislikkusele, maitsetele ja välimusele.

Inimeste arv: Kuupäev: Algus: Lõpp:

Restoran pakub hooajalist menüüd rahvusvaheliselt kirju valiku ja maitseküllase naudinguga. Kasutame ainult värsket ja kohalikku toorainet, pannes rõhku tervislikkusele, maitsetele ja välimusele. Menüüst leiab endale meelepärase roa igas stiilis toituja, omnivoorist veganini välja!

 

Restorani interjööris on rõhutatud looduslähedust, viies kliendi puhkehetkele looduskaunisse kohta, asudes siiski Tallinna vanalinna piiril, otse keskuse südames. Kanuti park ja maast laeni aknad, puidu ja roheliste toonide kasutamine sisekujunduses lubab aja täielikult maha võtta. Lõõgastu ja naudi värskeid maitseid, põnevat interjööri ja professionaalset teenindust.

 

Restoranis on 60 istekohta, väliterrassiga koos isegi 100. Restoraniga samal korrusel on ka kaasaegne seminariruum klassiruumi stiilis kuni 70-le inimesele. Kui soovid korraldada era- või äriüritust, näiteks sünnipäeva, firmapidu, vastuvõttu, koosolekut või koolitust, siis võta meiega julgelt ühendust: kalevspa@kalevspa.ee. Pakume grupitoitlustust, kohvipause ja lõuna- kui õhtusööke.

Laua broneerimiseks helista +372 649 3333 või kirjuta info@alleerestoran.ee.