Cinq Mondes lõõgastav Bali massaažrituaal kehale 50 min Kalev Spa's

Luba sellel Bali saare traditsioonidest inspireeritud massaažil koos Cinq Mondes’ Tropical Nuts kehapalsamiga viia end rahu oaasi kütkeisse.

Luba sellel Bali saare traditsioonidest inspireeritud massaažil koos Cinq Mondes’ Tropical Nuts kehapalsamiga viia end rahu oaasi kütkeisse. Meeli kütkestava massaažielamuse jooksul saad nautida mõnusaid venitusi ning Tai massaaži õrnalt nahka siluvat tehnikat.

Massaaži jooksul kasutab iluteenindaja Cinq Mondes troopiliste pähklite ekstraktidega kehal sulavat kehapalsamit, mis sisaldab kookose, tamanu pähkli ja kemiri pähkli õlisid, mis toidavad nahka sügavuti ja aitavad taastada kuiva ja elutu naha sära ja pehmuse. Kehapalsami aroomi annavad pehmelt vürtsikad bergamott, seedripuu ja guajakipuu, mis viivad sind lõhnade abil seiklema kaugesse Siiami kuningriiki.

Bali massaaž aitab taastada keha painduvuse ja liikuvuse – selleks kasutab iluteenindaja aeglaseid ja õrnu liigutusi ning keha venitamise tehnikaid. Eraldi võtted on teie kuklapiirkonnas soojendatud rätikuga, et leevendada pingeid ülaseljas.

Kombineerides rahustavaid massaažitehnikaid ja looduslike koostisosadega tooteid, annab see hoolitsus võimaluse täielikult lõõgastuda! Pärast massaaži on kogu keha lihased õrnalt venitatud ning nahk märgatavalt kaunim ja sügavuti niisutatud.

 

Kalev Spa hotelli salong Ilu & Tervis on avatud:

E-R 10.00-20.00

L 09.00-20.00

P 10.00-16.00

 

Rohkem infot: +372 649 3350 või wellness@kalevspa.ee