Cinq Mondes Lõuna Korea Je Ju saare massaažirituaal näole 50 min Kalev Spa's

See mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja Dermapunktuur massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näokontuuri lihastes.

See mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja Dermapunktuur massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näokontuuri lihastes. Massaaž muudab näohoolitsuse lõõgastavaks rituaaliks, samuti võimaldab masseerimine hoolitsuse käigus kasutatavates Cinq Mondes toodetes leiduvatel antioksüdantidel ja vananemisvastastel omadustel tõhusamalt näonahka imenduda.

Hoolitsus algab tervitusrituaaliga, mille eesmärk on vabastada pingetest kaelapiirkond ja pea.  Seejärel annab iluteenindaja personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada ning määrata tundlikumad piirkonnad, mis vajavad hoolitsuse käigus põhjalikumat tähelepanu, et aktiveerida rakkude uuenemise protsess ning rõhutada seeläbi näokontuuri.

>  Seejärel viib iluteenindaja läbi turgutava massaaži, kasutades selleks just sinu naha vajadustele vastavat Cinq Mondes Precious Elixir taimsetest õlidest koosnevat seerumit.

>  Massaažile järgneb näonaha sügavpuhastus, milleks kasutatakse Cinq Mondes Flowers Cleansing Balm puhastavat palsamit. Lisaks koorib iluteenindaja näo- ja kaelapiirkonna Cinq Mondes Seeds and Flowers õrna koorijaga, et valmistada näonahk ette Dermapunktuur massaažiks.

>  Hoolitsuse haripunkt on näomassaaž, milles kasutatakse Cinq Mondes kirgastavat ja sära taastavat Sublime Brightening näokreemi ja seerumit. Massaaž on suunatud vananemise esimeste märkide leevendamisele, lõdvestab näokontuuri lihaseid ja muudab jume säravamaks.

>  Lõõgastavale ja pinguldavale näomassaažile järgneb naha vajadustele vastavalt valitud sära ja kirkust taastav näomask -Masque Lumière Sublime®

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

 

Kalev Spa hotelli salong Ilu & Tervis on avatud:

E-R 10.00-20.00

L 09.00-20.00

P 10.00-16.00

 

Rohkem infot: +372 649 3350 või wellness@kalevspa.ee