Paketi broneerimine

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Täiskasvanud
Lapsed (3-14)
Sisesta andmed
Broneerimise täpsustused

Broneeringu tühistamise tingimused võivad sõltuvalt hotellist erineda. Selleks, et tutvuda selle hotelli tühistamise tingimustega, mille teenuseid te hetkel soovite osta, palun avage allpool "Ostu tingimuste" link. Selleks, et liikuda makse sooritamise vaatesse, palun kinnitage, et nõustute tingimustega.

Kalev Spa Hotell & Veekeskus

Aia 18, 10111 Tallinn
0 tuba, 1 täiskasvanut, 0 last Saabumine Ärasõit
Summa kokku 0 ( ööd, kõik külalised)

Toa hinna sisse kuulub: majutus, hommikusöök restoranis Allee, piiramatu veekeskuse ning jõusaali kasutamine lahtiolekuajal. Hommikumantli kasutamise võimalus, WiFi ja käibemaks.

Tellimuse tingimused: kõik broneeringud tuleb garanteerida ettemaksuga pangalingi või krediitkaardiga. Tellimuse tühistamise, muutmise või mitteilmumise koral ettemaksu ei tagastata.

Lisavoodi: laps kuni 2a tasuta beebivoodis või vanemate kõrval, laps vanuses 3-13 eluaastat 30€ per öö. Laps vanuses 14+ ja täiskasvanu lisavoodil 40€ per öö.
Lisavoodi ei mahu Economy tuppa. 1 lisavoodi on võimalik paigutada Standard, Superior tuppa või Sviiti.
Peretuba narivoodiga – hind kehtib 2-le täiskasvanule ja 1-2-le alla 18-aastasele lapsele). Peretuba vaheuksega – hind kehtib 2-le täiskasvanule ja 3-5-le alla 18-aastasele lapsele).

Hästi käituvad ja väikesed lemmikloomad on hotellis lubatud, kuid nende eest peab maksma lisatasu, mis ühe lemmiklooma eest on 25€. Lemmikutega kliendid majutuvad Economy ja Standard tubadesse.

Hotelli sisse registreerimine algab alates kell 15:00 ja välja registreerimine on võimalik kuni kella 12:00 lahkumispäeval.

Sauna-Oaas (sissepääs alates 18. eluaastast) on privaatne saunade kompleks – 5 erineva sauna ja mullivannidega. Teisel korrusel asub lõõgastusala koos baariga. Hotelli külastajad pääsevad Sauna-Oaasi kolmeks tunniks eriti hea hinnaga!
Puhkuseks sobiliku hoolitsuse soovitame valida meie Ilu & Tervis rikkalikust valikust ning ette broneerida telefoni teel +372 649 3350 või e-maili teel wellness@kalevspa.ee

Meie restoran Allee pakub hooajalist menüüd rahvusvaheliselt kirju valiku ja maitseküllase naudinguga. Küsi lõuna- ja õhtusöögi pakkumisi ning broneeri laud ette telefonil (+372) 649 3333 või e-mailil teel: info@alleerestoran.ee

Hotelli ees on parkimine tasuline, parkimistasu on 23€ öö. Parkimiskohtade arv on piiratud ja ette neid ei broneerita. Lähedal asuvatest parkimise võimalustest informeerib Sind meeleldi meie hotelli vastuvõtt, küsi julgelt.