Turist oma kodulinnas

Teid ootab hubane hotellituba ja mõnus täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas, kus aeg justkui peatub. Lisaks saate nautida head toitu restoranis Allee ja minna uudistama neid põnevaid pisikesi Tallinna Vanalinna tänavaid kuhu muidu ei satukski. Paku endale võimalust olla turist oma kodulinnas ning lase väikesel linna getaway spaapuhkusel end hellitada.

 

Puhkus sisaldab:

  • 1 öö majutust teie poolt valitud mugavas numbritoas;
  • rikkalikku hommikusööki restoranis Allee;
  • majutuse broneerimisel võimalik ette tellida erihinnaga 2-käiguline õhtusöök koos tervitusjoogiga restoran Allee menüüst 35€ / inimene. PS! Pakkumine ei kehti tellimiseks hotellis koha peal;
  • piiramatut veekeskuse ja jõusaali kasutust nende lahtiolekuaegadel;
  • Sauna-Oaasi (18+ spaa- ja lõõgastusala) päevapääset kahele;
  • toas hommikumantleid;
  • saabumine alates 15.00, lahkumine kuni 12.00.

Broneeringu tegemiseks võta ühendust: kalevspa@kalevspa.ee või telefoni teel +372 649 3303.

 

Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse

Hotelli lisainfo

Hotell

Kalev Spa 4**** spaahotellis ootavad teid mugavad Superior ja peretoad ning lai valik teenuseid. Meil saad magada täiuslikult magusa une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordi-, ilu- ja tervisekeskuses ja ujuda Põhja-Eesti suurimas ning sügavaimas 50-meetrises basseinis! Kalev Spa veekeskus pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajale. Teid ootavad liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein. Saunasõprade kasutada on erinevad saunad ja ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaas (18+).

Liutoru
À la carte restoran
Jõusaal
Laste mängutuba
Lemmikloomad lubatud
Veekeskus
Seminariruumid