Seikle ja lõõgastu Soomaal kahekesi või perega

Seiklema ja puhkama Soomaal!

Teie ja teie kaaslase või pere jaoks oleme koostanud põneva puhkusepakkumise, mis ühendab looduse avastamise ja lõõgastava spaakogemuse. Siin on teie puhkuse üksikasjad:

Seiklus Soomaal: Alustame teie seiklust kanuumatkal Soomaal koos kogenud juhendajaga kell 14.00. Avastage Soomaa looduskaunistusi ja võrratut loodusmaastikku, kui sõuate mööda jõgesid ja uurite ümbruskonda. See pakub teile põnevat ja meeldejäävat kogemust kogu Teile, kaaslasele või kogu perele!

Lõõgastus Suure-Jaani veekeskuses ja spaaalas: Pärast seiklust ootab teid lõõgastus Suure-Jaani vee- ja saunakeskuses, kus saate veeta 3 tundi mõnuledes veekeskuse mitmekesisuses ja nautides saunade lõõgastavat mõju. See on ideaalne võimalus pärast aktiivset päeva lõdvestuda ja taastuda.

Lisavõimalused lisatasu eest:

  • Kaasa pakitud lõuna: Saate nautida maitsvat kaasa pakitud lõunat 6 euro eest inimese kohta.
  • Õhtusöök kohvikus Kukemari: Pärast spaakülastust võite nautida õhtusööki kohvikus Kukemari (võimalik ka spaaalal) hinnaga 5-15 eurot inimese kohta, olenevalt valitud roogadest ja menüüst.

Lapse lisatasu:

  • 4-18-aastastele lastele lisandub hind 17 eurot.

Kõik see vaid ühe piletiga, et muuta teie päev täis seiklusi ja lõõgastust! Tulge ja avastage ilu Soomaal ning naudi meie kvaliteetset teenindust ja mugavusi.

Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse

Hotelli lisainfo

Hotell

Loodusest inspireeritud aeg iseendale.

Unikaalne Suure-Jaani Tervisekoja veekeskus kutsub lõõgastuma.

Arhidekt Must arhidektide ja Kuup Disain sisearhidektide kavandatud veekeskus on inspireeritud ligidal asuva soo Soomaa viiendas aastaajast ja rabamaastikust.

Tervisekoda ootab külastajaid, et pakkuda neile eriline veekeskuse elamus. Küsi julgesti tegevuste ja majutuse kohta imelises Soomaa piirkonnas. Siit leiad hea elamuse, toidu ja seikluse.

Seminariruumid

Seminariruumid mahutavusega kuni 50 inimest on varustatud videoprojektori, ekraani ja tahvliga. Mõnus koht, kus kohvikust võetud toiduga pidusid pidada ja seminare teha.

Pakume majutust 8 km. eemal asuvas Sürgavere hostelis.

Välibassein
Liutoru
Jõusaal
Tasuta parkimine
Elektriautode laadimine
Veekeskus
Seminariruumid