Majutuspakett Pühajärve Spa & Puhkekeskuses

Kui väsimus kipub võimust võtma ja sära silmadest kaduma, siis on just õige aeg lubada endale üks lõõgastav lühipuhkus linnast väljas! Tule naudi imelist loodust ja puhkuserõõme, Pühajärve ääres on kaunis aasta ringi!

Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse

Hotelli lisainfo

Hotell

Pühajärve Spa & Puhkekeskus asub Lõuna-Eestis, talvepealinna Otepää vahetus läheduses ja Eesti ühe kauneima järve kaldal. Pühajärve mõisapargi südames paiknev spaahotell pakub külastajaile hubast majutust, spaa- ning konverentsiteenuseid. Paljud toad ning hoolitsuste ruumid on viimastel aastatel renoveeritud.

Tegevust jätkub Pühajärvel igaks päevaks – majas asuvad bowling, jõusaal ja ujula, hotelli ümbruses on rohkesti suusa- ja matkaradu ning ka puhkajate talvised meelispaigad – Kuutsemägi, Tehvandi ja Kääriku – on vaid kiviviske kaugusel. Hotelli juures on oma liivarand.

Elegantses restoranis saavad külalised nautida buffeehommikueinet ning paketi lõuna- ja õhtusööke. Siin saab korraldada sünnipäeva- või pulmapidusid, vastuvõtte ning erinevaid firmaüritusi. Vanas mõisakeldris asub sopiline avatud grillköögiga pubi. Privaatseks kohvinautimiseks sobib hästi eksklusiivne klaasseintega tornikohvik.

Pühajärve on ideaalne sihtkoht nii spordihuvilisele, tervisekliendile kui ka luksuslikuma spaapuhkuse sõbrale – laiast teenuste ja hoolitsuste valikust leiab igaüks endale midagi meelepärast.

Jõusaal
Laste mängutuba
Tasuta parkimine
Lemmikloomad lubatud
Veekeskus
Seminariruumid