Heaolukultuuriaasta päevaspaa V Spaas

Kevadiselt värskendav päevaspaa pakett, mis sobitub kenasti kultuuripealinna sündmuste nautimisega.

Pakett sisaldab:

Oleme korjanud kõik päikesekollased võililled kokku ja teinud nautimiseks ühe mõnusa lillehõngulise hoolitsuse. Võilillel on palju kasulikke toimeid- puhastab organismi, peletab väsimust ja vähendab turseid. Võilille koorijaga puhastatakse nahk, koorija loputatakse maha dushi all ja seejärel masseeritakse kogu keha võilille massaažipalsamiga. Nahk jääb puhas ja toidetud.

Paketi hind:
– E-R hommik / 54€
– E-N õhtu / 59€
– R õhtu – P / 64€

Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse
Sisaldab hoolitsusi

Hotelli lisainfo

Hotell

Kellele ei meeldiks, kui veekeskus on mitmekesine ja ainulaadne.
Just sellepärast ootabki sind V Spas 11 erinevat basseini ja mullivanni ning 13 erinevat sauna!

V Spa pakub midagi igaühele – lase lõõgastusbasseini veealustel massaažidel oma keha mudida ja hulla põnnidega vahvate veeatraktsioonidega lastebasseinis. Unusta maailmamured sooja veega täidetud Jaapani basseinis või võta julgus rindu ja kõnni läbi Kneippi teraapia külma ja sooja vee jalutusraja.

V Spa saunarituaalid pakuvad võimalust lõõgastuda ning kogeda saunakultuuri enneolematul moel. Saunameistrite eestvedamisel toimuvad igal õhtul V Spa saunades erinevad saunarituaalid. Vihtlemine, kehakoorijad ning niisutav shea-või on kõikidele külalistele rituaali osana tasuta kui pilet hõlmab sauna, milles rituaal aset leiab. Regulaarselt toimuvate leili-, shea- ja soolarituaalide ajakava leiad siit. Ühe seansi kestvus on ca 10-15 min.

V Spa Heaolumaailmast leiab enam kui 80 erakordselt lõõgastavat hoolitsust, mis on inspireeritud maailma looduse mitmekesisusest, alates eestimaistest kanepihoolitsustest ja lõpetades tailannade autentsete massaažidega. V Spa valikust leiab igaüks endale midagi, sest traditsiooniliste spaateenuste kõrval pakutakse hoolitsusi ka lastele ja lapseootel naistele.

Valides hoolitsuse asemel päevaspaa paketi koos vee- ja saunamaailma külastusega muudad oma puhkepäeva Tartus veelgi erakordsemaks!

Välibassein
Jõusaal
Elektriautode laadimine
Veekeskus