“Eksklusiivne Fitlapi nädalavahetus” (2 ööd)

Sul on suurepärane võimalus saada Narva-Jõesuu Medical SPA-s osa Fitlap nädalavahetusest. See tähendab kolm päeva Fitlap toite ja ägedaid treeninguid imelises kuurortlinnas Narva- Jõesuus. Kasuta suurepärast võimalust saada suurtes kogustes motivatsiooni, koguda uut energiat ning nippe ja trikke tervisliku eluviiside kohta. Laager sobib nii kogenud Fitlapi platvormi kasutajale, kui neile, kes tulevad meie üritusele sellega tutvust tegema.

 Puhkust meie juures teeb veelgi meeldivamaks:

  • Lõõgastumine vesimassaaživoodil QUATTROMANO (20 min)
  • Aparaatne jalatalla massaaž (15 min)

Fitlap on Eesti üks populaarsemaid toitumiskava platvorme, mis aitab inimestel saavutada tervislikku kehakaalu. Fitlap toitumiskava keskendub mitmekesistele ja tervislikele toiduvalikutele. Üheks suurimaks plussiks on see, et toitumiskava kohandatakse vastavalt kasutaja eelistustele ja vajadustele. Lisaks toitumiskavale leiab Fitlapist toidupäeviku, mille abil saab ise oma toitumist jälgida.

Pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutamiseks ajavahemikul: 07.06-09.06.24 / 06.09-08.09.24

Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse
Sisaldab hoolitsusi
Õhtusöök
Lõunasöök

Hotelli lisainfo

Hotell

Meie ravispaa lugu algas 1876. aastal, kui Narva-Jõesuu linna ehitati esimene vesiravila ja algas kuurortlinna ajastu.

See on kogemuslik ja ilus lugu tervise parandamisest mere ääres. Kuurortravist ja puhkusest. Õhus särisevast romantikast. Päikesest või tuulest õhetavatest külalistest. Tänaseks on meie maja jätkuvalt puhkaja kliendi ja tervist parandavate külaliste päralt.

Alates 2013. aastast toimib siin Balti riikide suurim Detox ja kaalulangetuse keskus. Seda inimese tervisest hoolival moel ja tõenduspõhise meditsiini alusel.

Välibassein
À la carte restoran
Jõusaal
Tasuta parkimine
Lemmikloomad lubatud
Veekeskus
Seminariruumid